Svadobný film

Simona & Ľuboš
Video je popindofkaaaaaa fakt:) To úplne zrýchlene vystihuje nás dvoch že sme retardi :):):):):) zabitéééé jeeeee :)Ešte aj pri tom krátkom sme slizu pustili... Jooj cešime še bars :) A po cely život a pri každom stretnutí vám budeme ďakovať, že ste dokonale zachytili náš významný deň... sme radi, ze sme spoznali teba a Peťa, rovnakú krvnú skupinu faaakt :) Ešte raz veľká vďaka, bez vás by naša svadba bola o čosi nudnejšiaaaa :))) Simona a Ľuboš

Simona & Ľuboš ala vešeľe roka 2018 :)

Ľuboš mi so záujmom o svadobné video volal viac než 2 roky pred svadbou čo ma veľmi tešilo no keďže nezvykneme tak dopredu naberať zákazky dohodli sme sa že to doriešime neskôr… Po niekoľkých zmenách termínov kvôli hudbe a podobne sa nám podarilo nájsť termín, kedy spečatia svoju lásku a my budeme pri tom… Na pred-svadobnom stretnutí mi hneď bolo jasné že toto nebude klasická spolupráca a že títo dvaja blázni sa dajú v podstate na všetko čo im blázon kameraman navrhne … :))
Keďže majú vlastnú cateringovú spoločnosť dohodli sme sa, že začneme s natáčaním v týždni pred svadbou, kedy si pripravovali svoju svadobnú sálu, kde rodinná atmosféra, úsmevy a šťastie sa preklenuli aj do celého svadobného dňa ako aj do posvadobného natáčania spojeného s fotením … Bola to jedna emočná jazda nielen pre celú rodinu ale pre každého svadobčana a taktiež výkonný tým kameramanov a fotografky. My vám z celého srdca ďakujeme za spoluprácu, taktiež prajeme veľa detí a všetko šťastie sveta a môžme s čistým svedomím prehlásiť že to bola svadba roka 2018 ! :))
PS: nechápem ako vás toto napadlo ale opica a korytnačka dostane všetkých :)))