Často pýtané otázky (FAQ)

Výber otázok, s ktorými sa často stretávam pri komunikácii so zákazníkmi. Pokiaľ ste tú vašu otázku nenašli neváhajte ma kontaktovať prostredníctvom kontaktných údajov alebo kontaktného formulára.

Ako ma kontaktovať
Najlepšie je ma kontaktovať prostredníctvom mailu na vercimak.paly@gmail.com, paly@vercimak.com alebo na tel. čísle 0948 460 206.

Aká je cena za natáčanie?
Napíš mi na email vercimak.paly@gmail.com o aké natáčanie sa jedná a ja Vám pošlem cenovú ponuku a všetky potrebné informácie.

Prečo nemáš cenník zverejnený na svojej stránke?
Pretože nechcem, aby prvé, na čo sa budete pozerať bol môj cenník. Pozrite si najprv moju prácu a ak Vás osloví, napíšte mi. Napíšte o aké natáčanie sa jedná, kde a kedy, prípadne dátum svadby, stužkovej slávnosti, videoklipu a podobne a kľudne aj vlastné nápady či niečo o sebe .Potom sa dostaneme aj k cenám, kde budú všetky potrebné informácie.

Odkiaľ si?
Som z malebného mestečka na Slovensku, z Hanušoviec nad Topľou, sídlim ale v Košiciach a pôsobím všade tam, kde je o moju prácu záujem.

Si ochotný cestovať za prácou aj mimo Slovensko?
Samozrejme. Veľmi rád cestujem a natáčanie za hranicami ma vždy fascinuje ešte viac. Takže ak to bude možné pricestujem kamkoľvek kde je to potrebné, či už na Slovensku alebo v zahraničí.

Je možné natáčanie mimo svadobný deň?
Áno, samozrejme. Je to obrovská výhoda, pretože sú páry viac uvoľnené, máme oveľa viac času na natáčanie a neponáhľame sa domov na odpytávanie či svadobný obrad.

Natáčaš len svadby?
Nie, natáčame všetky životné udalosti akými sú stužkové slávnosti, promo akcie, rodinné slávnosti, hudobné videoklipy, vystúpenia, krátke filmy a pod. hoci zatiaľ gro mojej práce sú svadby. Na stránke nájdete aj tvorbu z ostatných žánrov.

Prečo nemáš cestovné náklady zahrnuté v cenníku?
Pretože veľa za natáčaním cestujem, raz je to bližšie, raz trochu ďalej a cestovné náklady sú tým pádom stále rôzne, no rozsah ponúkaných služieb sa každopádne nemení.

Chcem si rezervovať svadobný termín. Ako postupovať?
V kalendári si pozri či je daný termín volný. Pokiaľ áno kontaktuj ma pomocou emailu, kontaktného formulára alebo vytvor nezáväznú objednávku…Všetky tieto náležitosti nájdeš na stránke pod kartou kontakt a kalendár.

Je potrebné zaplatiť zálohu?
Pri rezervácii svadobného termínu áno. Pri rezervácii natáčania iného charakteru po dohode.

Myslíte si že máte problém, vystupovať pred kamerou?(vy ako klient)
Absolvoval som kopec osobných stretnutí s pármi, ktoré ma ubezpečovali že ja ženích alebo ja nevesta nebudem nič hovoriť do kamery, pokiaľ je možné brať ma do záberu čo najmenej a podobne avšak 99% percent spomínaných ľudí podľahne celkovej atmosfére či už svadby, stužkovej slávnosti či hocakej inej udalosti a po čase keď sa uvoľnia sa sami doslova tlačia do záberu a väčšinou majú čo povedať … :) Každopádne vždycky vám navrhnem ako daný moment by mohol byť zvečnený a je len na vás či s tým budete súhlasiť alebo nie. Nikdy výrazne nezasahujem do samotného diania svadobného dňa, pokiaľ ma o to pár s ničím konkrétne nepožiada.

Mám u vás rezervovanú svadbu. Čo všetko resp. aký výstup ako váš klient dostanem?
Každý pár obdrží hrubý reportážny zostrih ich svadobného dňa a to na drevenom USB v 4K kvalite. Samozrejmosťou je aj kratší svadobný film, v ktorom zachytávame tie najkrajšie momenty svadobného dňa…